Kopen 35TRV100M8X10.5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | TRV |
| Ripple Current: | 300mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 1189-3558-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 35TRV100M8X10.5 |
| Lifetime @ Temp.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 150 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 100µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD |
| Capaciteit: | 100µF |