400BXC1.8MEFCT78X11.5
400BXC1.8MEFCT78X11.5
Onderdeel nummer:
400BXC1.8MEFCT78X11.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
1.400BXC1.8MEFCT78X11.5.pdf2.400BXC1.8MEFCT78X11.5.pdf
Invoering
Kopen 400BXC1.8MEFCT78X11.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:BXC
Ripple Current:19mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400BXC1.8MEFCT78X11.5
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1.8µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:1.8µF