400BXW120MEFR14.5X45
400BXW120MEFR14.5X45
Onderdeel nummer:
400BXW120MEFR14.5X45
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 400V T/H
Data papier:
1.400BXW120MEFR14.5X45.pdf2.400BXW120MEFR14.5X45.pdf
Invoering
Kopen 400BXW120MEFR14.5X45 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.571" Dia (14.50mm)
Serie:BXW
Ripple Current:840mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-3163
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400BXW120MEFR14.5X45
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 400V T/H
Capaciteit:120µF