400MXK180MEFC25X25
Onderdeel nummer:
400MXK180MEFC25X25
Beschrijving:
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Data papier:
1.400MXK180MEFC25X25.pdf2.400MXK180MEFC25X25.pdf
Invoering
Kopen 400MXK180MEFC25X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:MXK
Ripple Current:1.15A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400MXK180MEFC25X25
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:180µF