400QXW150MEFC18X31.5
Onderdeel nummer:
400QXW150MEFC18X31.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
1.400QXW150MEFC18X31.5.pdf2.400QXW150MEFC18X31.5.pdf
Invoering
Kopen 400QXW150MEFC18X31.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:QXW
Ripple Current:890mA
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400QXW150MEFC18X31.5
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.319" (33.50mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:150µF