420CXW180MEFC18X40
420CXW180MEFC18X40
Onderdeel nummer:
420CXW180MEFC18X40
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL
Data papier:
1.420CXW180MEFC18X40.pdf2.420CXW180MEFC18X40.pdf
Invoering
Kopen 420CXW180MEFC18X40 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:420V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:CXW
Ripple Current:1.04A
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:420CXW180MEFC18X40
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:180µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL
Capaciteit:180µF