Kopen 4302-014 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | - |
| Draadgrootte: | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Size / Dimension: | 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm) |
| Serie: | 4302 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4302-014 |
| Insertion Loss: | 45dB @ 100MHz |
| Hoogte (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.05µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial |
| Beschrijving: | CAP FEEDTHRU 0.05UF 50V AXIAL |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | - |
| Actueel: | 10A |
| Capaciteit: | 0.05µF |
| Email: | [email protected] |