Kopen 4400-093 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | - |
| Draadgrootte: | M3x0.5 |
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm) |
| Serie: | 4400 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Bushing |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4400-093 |
| Insertion Loss: | 35dB @ 100MHz |
| Hoogte (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 10000pF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing |
| Beschrijving: | CAP FEEDTHRU 0.01UF 50V AXIAL |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | - |
| Actueel: | 10A |
| Capaciteit: | 10000pF |
| Email: | [email protected] |