Kopen 4420P-601-820/201 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 25V |
|---|---|
| waarden: | R = 82 Ohms, C = 200pF |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | RC (T-Type) |
| Size / Dimension: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| Serie: | 601 |
| Resistance - Channel (Ohm): | 82 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | 10°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4420P-601-820/201 |
| Hoogte: | 0.114" (2.90mm) |
| filter Order: | 1st |
| Uitgebreide beschrijving: | RC (T-Type) EMI Filter 1st Order Low Pass 8 Channel R = 82 Ohms, C = 200pF 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ESD-bescherming: | No |
| Beschrijving: | FILTER RC(T) 82 OHM/200PF SMD |
| Actueel: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| verzwakking Value: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |