450BXF47MGC18X20
450BXF47MGC18X20
Onderdeel nummer:
450BXF47MGC18X20
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
1.450BXF47MGC18X20.pdf2.450BXF47MGC18X20.pdf
Invoering
Kopen 450BXF47MGC18X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:BXF
Ripple Current:468mA
Polarisatie:-
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:450BXF47MGC18X20
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:47µF