450HFG1500MBN45X85
450HFG1500MBN45X85
Onderdeel nummer:
450HFG1500MBN45X85
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.450HFG1500MBN45X85.pdf2.450HFG1500MBN45X85.pdf
Invoering
Kopen 450HFG1500MBN45X85 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.772" Dia (45.00mm)
Serie:HFG
Ripple Current:5.36A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - 4 Lead
Andere namen:1189-3306
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:450HFG1500MBN45X85
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):3.425" (87.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:1500µF