450MXK270MEFCSN30X30
450MXK270MEFCSN30X30
Onderdeel nummer:
450MXK270MEFCSN30X30
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.450MXK270MEFCSN30X30.pdf2.450MXK270MEFCSN30X30.pdf
Invoering
Kopen 450MXK270MEFCSN30X30 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:MXK
Ripple Current:1.49A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tray
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3470
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:450MXK270MEFCSN30X30
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:270µF