Kopen 4605X-101-104LF met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±2% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 5-SIP |
| Size / Dimension: | 0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm) |
| Serie: | 4600X |
| Weerstand (Ohm): | 100k |
| Vermogen per Element: | 200mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 5-SIP |
| Andere namen: | 4605X101104LF |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal weerstanden: | 4 |
| Aantal Pins: | 5 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4605X-101-104LF |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP |
| Beschrijving: | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 5SIP |
| circuit Type: | Bussed |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |