4609M-101-202LF
4609M-101-202LF
Onderdeel nummer:
4609M-101-202LF
Beschrijving:
RES ARRAY 8 RES 2K OHM 9SIP
Data papier:
4609M-101-202LF.pdf
Invoering
Kopen 4609M-101-202LF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±2%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:9-SIP
Size / Dimension:0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm)
Serie:4600M
Weerstand (Ohm):2k
Vermogen per Element:250mW
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:9-SIP
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:4609M-101-202LF
Hoogte - Zittend (Max):0.250" (6.35mm)
Uitgebreide beschrijving:2k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP
Beschrijving:RES ARRAY 8 RES 2K OHM 9SIP