4609M-901-472LF
4609M-901-472LF
Onderdeel nummer:
4609M-901-472LF
Beschrijving:
CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 9SIP
Data papier:
4609M-901-472LF.pdf
Invoering
Kopen 4609M-901-472LF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±20%
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.902" L x 0.150" W (22.91mm x 3.81mm)
Serie:900
ratings:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:9-SIP
Aantal condensatoren:8
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:4609M-901-472LF
Hoogte - Zittend (Max):0.200" (5.08mm)
Uitgebreide beschrijving:4700pF ±20% Bussed Capacitor Array 50V X7R 9-SIP
diëlektrische materiaal:-
Beschrijving:CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 9SIP
circuit Type:Bussed
Capaciteit:4700pF