Kopen 4609M-901-472LF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| temperatuurcoëfficiënt: | X7R |
| Size / Dimension: | 0.902" L x 0.150" W (22.91mm x 3.81mm) |
| Serie: | 900 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 9-SIP |
| Aantal condensatoren: | 8 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4609M-901-472LF |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 4700pF ±20% Bussed Capacitor Array 50V X7R 9-SIP |
| diëlektrische materiaal: | - |
| Beschrijving: | CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 9SIP |
| circuit Type: | Bussed |
| Capaciteit: | 4700pF |
| Email: | [email protected] |