Kopen 4610H-101-152LF met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±2% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 10-SIP |
| Size / Dimension: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| Serie: | 4600H |
| Weerstand (Ohm): | 1.5k |
| Vermogen per Element: | 300mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 10-SIP |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal weerstanden: | 9 |
| Aantal Pins: | 10 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 4610H-101-152LF |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.350" (8.89mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP |
| Beschrijving: | RES ARRAY 9 RES 1.5K OHM 10SIP |
| circuit Type: | Bussed |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |