50VXG2700MEFC22X35
Onderdeel nummer:
50VXG2700MEFC22X35
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Data papier:
1.50VXG2700MEFC22X35.pdf2.50VXG2700MEFC22X35.pdf
Invoering
Kopen 50VXG2700MEFC22X35 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:VXG
Ripple Current:1.77A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:50VXG2700MEFC22X35
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2700µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Capaciteit:2700µF