50ZL120MEFCT78X16
50ZL120MEFCT78X16
Onderdeel nummer:
50ZL120MEFCT78X16
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.50ZL120MEFCT78X16.pdf2.50ZL120MEFCT78X16.pdf
Invoering
Kopen 50ZL120MEFCT78X16 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:ZL
Ripple Current:475mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:50ZL120MEFCT78X16
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:61 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.689" (17.50mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:120µF