50ZLJ1000M16X25
50ZLJ1000M16X25
Onderdeel nummer:
50ZLJ1000M16X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.50ZLJ1000M16X25.pdf2.50ZLJ1000M16X25.pdf
Invoering
Kopen 50ZLJ1000M16X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:ZLJ
Ripple Current:2.106A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-1430
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:50ZLJ1000M16X25
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:22 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:1000µF