564R30GAQ27
564R30GAQ27
Onderdeel nummer:
564R30GAQ27
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP CER 27PF 3KV N2200 RADIAL
Data papier:
564R30GAQ27.pdf
Invoering
Kopen 564R30GAQ27 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:3000V (3kV)
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:N2200
Size / Dimension:0.331" Dia (8.40mm)
Serie:Cera-Mite 564R
ratings:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Disc
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:564R30GAQ27
lead Style:Straight
Afstand tussen de draden:0.252" (6.40mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.520" (13.20mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:27pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor N2200 Radial, Disc
Beschrijving:CAP CER 27PF 3KV N2200 RADIAL
Capaciteit:27pF