Kopen 6720005304 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 24V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Serie: | ESX10-T |
| Aantal polen: | 1 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 6720005304 |
| Verlichting Voltage (nominaal): | - |
| Verlichting: | - |
| Beschrijving: | CIR BRKR THRM 4A 24VDC SLD SWCH |
| Huidige score: | 4A |
| Breaker Type: | Thermal |
| actuator Type: | Slide Switch |
| Email: | [email protected] |