6SEPC1500M+T
6SEPC1500M+T
Onderdeel nummer:
6SEPC1500M+T
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V T/H
Invoering
Kopen 6SEPC1500M+T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:OS-CON™, SEPC
Ripple Current - lage frequentie:278mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:5.56A @ 100kHz
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:P16419TB
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:6SEPC1500M+T
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):10 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V T/H
Capaciteit:1500µF