6SEPC470MX+TSS
6SEPC470MX+TSS
Onderdeel nummer:
6SEPC470MX+TSS
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Data papier:
6SEPC470MX+TSS.pdf
Invoering
Kopen 6SEPC470MX+TSS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:OS-CON™, SEPC
Ripple Current - lage frequentie:285mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:5.7A @ 100kHz
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:P16423TB
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:6SEPC470MX+TSS
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):8 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Capaciteit:470µF