72V02L15J
72V02L15J
Onderdeel nummer:
72V02L15J
Fabrikant:
IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving:
IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 32PLCC
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12230 Pieces
Data papier:
1.72V02L15J.pdf2.72V02L15J.pdf
Invoering
Kopen 72V02L15J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:3 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket:32-PLCC (14x11.46)
Serie:72V
retransmit Capability:Yes
Programmeerbare Flags Ondersteuning:No
Packaging:Tube
Verpakking / doos:32-LCC (J-Lead)
Andere namen:IDT72V02L15J
IDT72V02L15J-ND
Temperatuur:0°C ~ 70°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Geheugen grootte:9K (1K x 9)
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:72V02L15J
Functie:Asynchronous
FWFT Ondersteuning:No
Expansion Type:Depth, Width
Beschrijving:IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 32PLCC
Datasnelheid:40MHz
Current - Supply (Max):60mA