Kopen 72V261LA15PF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 64-TQFP (14x14) |
| Serie: | 72V |
| Verpakking / doos: | 64-LQFP |
| Andere namen: | IDT72V261LA15PF IDT72V261LA15PF-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 144K (16K x 9) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 72V261LA15PF |
| Expansion Type: | Depth, Width |
| Beschrijving: | IC FIFO SS 8192X18 15NS 64QFP |
| Datasnelheid: | 66.7MHz |
| Current - Supply (Max): | 55mA |