Kopen 74275812 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Round |
|---|---|
| Serie: | STAR-BUENO |
| ratings: | - |
| Buitenafmeting: | 0.748" Dia (19.00mm) |
| Andere namen: | 732-3302 |
| montage Type: | Free Hanging |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal: | 4W620 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 74275812 |
| Lengte: | 1.192" (30.30mm) |
| Binnenmaat: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Impedantie @ Frequentie: | 200 Ohm @ 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 200 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.748" Dia (19.00mm) Length 1.192" (30.30mm) |
| Ontwerp: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beschrijving: | FERRITE CORE 200 OHM HINGED 5MM |
| Email: | [email protected] |