Kopen 744066680 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | WE-TPC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 732-1081-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 744066680 |
| Inductie: | 68µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.161" (4.10mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 7MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 216 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 68UH 1.5A 216 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 216 mOhm Max |
| Huidige score: | 1.5A |
| Current - Verzadiging: | 1.5A |
| Email: | [email protected] |