Kopen 80ZLH180MEFCG412.5X16 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 80V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | ZLH |
| Ripple Current: | 487.5mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 80ZLH180MEFCG412.5X16 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | 130 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 180µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL |
| Capaciteit: | 180µF |