850F30RE
850F30RE
Onderdeel nummer:
850F30RE
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 30 OHM 1% 50W
Data papier:
850F30RE.pdf
Invoering
Kopen 850F30RE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±20ppm/°C
Size / Dimension:1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm)
Serie:Metal-Mite®89
Weerstand (Ohm):30
Vermogen (Watt):50W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial, Box
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
montage Feature:Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:850F30RE
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):0.620" (15.75mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 30 OHM 1% 50W