ACR05A220JGS
Onderdeel nummer:
ACR05A220JGS
Fabrikant:
KEMET
Beschrijving:
CAP CER 22PF 25V NP0 RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13639 Pieces
Data papier:
ACR05A220JGS.pdf
Invoering
Kopen ACR05A220JGS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:25V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serie:ACR
ratings:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 200°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ACR05A220JGS
lead Style:Straight
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.200" (5.08mm)
Kenmerken:High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Beschrijving:CAP CER 22PF 25V NP0 RADIAL
Capaciteit:22pF