ACR05B103JGA
Onderdeel nummer:
ACR05B103JGA
Beschrijving:
CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL
beschikbare kwaliteit:
13970 Pieces
Data papier:
ACR05B103JGA.pdf
Invoering
Kopen ACR05B103JGA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 200°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:23 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ACR05B103JGA
lead Style:Straight
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.200" (5.08mm)
Kenmerken:High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Beschrijving:CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL
Capaciteit:10000pF