ACR05D562JGS
Onderdeel nummer:
ACR05D562JGS
Beschrijving:
CAP CER 5600PF 100V NP0 RADIAL
beschikbare kwaliteit:
18778 Pieces
Data papier:
ACR05D562JGS.pdf
Invoering
Kopen ACR05D562JGS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:100V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 200°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ACR05D562JGS
lead Style:Straight
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.200" (5.08mm)
Kenmerken:High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:5600pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Beschrijving:CAP CER 5600PF 100V NP0 RADIAL
Capaciteit:5600pF