Kopen ADN2815ACPZ-RL7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | LVDS |
| Andere namen: | ADN2815ACPZ-RL7-ND ADN2815ACPZ-RL7TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ADN2815ACPZ-RL7 |
| Belangrijkste doel: | SONET/SDH |
| Invoer: | CML |
| Frequentie - Max: | 1.25GHz |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZ |
| Email: | [email protected] |