Kopen ADP7118ARDZ-2.5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.7 V ~ 20 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.2V @ 200mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC-EP |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ADP7118ARDZ-2.5 |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA 8-SOIC-EP |
| Beschrijving: | IC REG LDO 2.5V 0.2A 8SOIC |
| Current - Output: | 200mA |
| Current - Limit (Min): | 250mA |