APT20GN60BG
APT20GN60BG
Onderdeel nummer:
APT20GN60BG
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
IGBT 600V 40A 136W TO247
Data papier:
1.APT20GN60BG.pdf2.APT20GN60BG.pdf
Invoering
Kopen APT20GN60BG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic:1.9V @ 15V, 20A
Test conditie:400V, 20A, 4.3 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C:9ns/140ns
Schakelen Energy:230µJ (on), 580µJ (off)
Leverancier Device Pakket:TO-247 [B]
Serie:-
Vermogen - Max:136W
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-247-3
Temperatuur:-55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:APT20GN60BG
Input Type:Standard
IGBT Type:Trench Field Stop
Gate Charge:120nC
Uitgebreide beschrijving:IGBT Trench Field Stop 600V 40A 136W Through Hole TO-247 [B]
Beschrijving:IGBT 600V 40A 136W TO247
Current - Collector Pulsed (ICM):60A
Current - Collector (Ic) (Max):40A