APT30DQ60BG
APT30DQ60BG
Onderdeel nummer:
APT30DQ60BG
Beschrijving:
DIODE GEN PURP 600V 30A TO247
Data papier:
1.APT30DQ60BG.pdf2.APT30DQ60BG.pdf
Invoering
Kopen APT30DQ60BG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:2.4V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):600V
Leverancier Device Pakket:TO-247 [B]
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Reverse Recovery Time (TRR):30ns
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-247-2
Andere namen:APT30DQ60BGMP
APT30DQ60BGMP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-55°C ~ 175°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:APT30DQ60BG
Uitgebreide beschrijving:Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-247 [B]
diode Type:Standard
Beschrijving:DIODE GEN PURP 600V 30A TO247
Current - Reverse Lekkage @ Vr:25µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):30A