Kopen APTGT150A60T1G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 1.9V @ 15V, 150A |
| Leverancier Device Pakket: | SP1 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 480W |
| Verpakking / doos: | SP1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| NTC Thermistor: | Yes |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APTGT150A60T1G |
| Input capaciteit (Cies) @ Vce: | 9.2nF @ 25V |
| Invoer: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 600V 225A 480W Chassis Mount SP1 |
| Beschrijving: | IGBT PHASE LEG 600V 225A SP1 |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 250µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 225A |
| Configuratie: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |