Kopen APTGT300H60G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 1.8V @ 15V, 300A |
| Leverancier Device Pakket: | SP6 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1150W |
| Verpakking / doos: | SP6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| NTC Thermistor: | No |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APTGT300H60G |
| Input capaciteit (Cies) @ Vce: | 24nF @ 25V |
| Invoer: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 600V 430A 1150W Chassis Mount SP6 |
| Beschrijving: | IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP6 |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 350µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 430A |
| Configuratie: | Full Bridge Inverter |
| Email: | [email protected] |