Kopen AQV453EHA met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 250 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.14VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 6-SMD |
| Serie: | PhotoMOS™ AQV |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 8 Ohm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AQV453EHA |
| load Current: | 200mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RELAY OPTO AC/DC 250V 200MA 6SMD |
| Circuit: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |