B25832C6605K9
Onderdeel nummer:
B25832C6605K9
Beschrijving:
CAP FILM 6UF 10% 930VAC QC TERM
Data papier:
B25832C6605K9.pdf
Invoering
Kopen B25832C6605K9 met BYCHPS
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:930V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm)
Size / Dimension:1.969" Dia (50.00mm)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B25832C6605K 9
B25832C6605K009
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B25832C6605K9
Afstand tussen de draden:0.945" (24.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):3.386" (86.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:6µF ±10% Film Capacitor 930V Radial, Can
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:-
Beschrijving:CAP FILM 6UF 10% 930VAC QC TERM
Capaciteit:6µF