Kopen B32520C6152J189 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 400V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 200V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) |
| Serie: | B32520 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32520C6152J189 |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1500pF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Beschrijving: | CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 1500pF |