B32560J1155K
Onderdeel nummer:
B32560J1155K
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC 2DIP
Data papier:
B32560J1155K.pdf
Invoering
Kopen B32560J1155K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.354" L x 0.264" W (9.00mm x 6.70mm)
Serie:SilverCap™ B32560
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:2-DIP
Andere namen:B32560J1155K000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32560J1155K
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.323" (8.20mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1.5µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC 2DIP
Capaciteit:1.5µF