B32620J102J289
B32620J102J289
Onderdeel nummer:
B32620J102J289
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP FILM 1000PF 5% 1KVDC RADIAL
Data papier:
B32620J102J289.pdf
Invoering
Kopen B32620J102J289 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:600V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Serie:B32620
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32620J 102J289
B32620J0102J289
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32620J102J289
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±5% Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 1000PF 5% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:1000pF