B32656A474J
Onderdeel nummer:
B32656A474J
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 5% 1KVDC RADIAL
Data papier:
B32656A474J.pdf
Invoering
Kopen B32656A474J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)
Serie:B32656
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32656A 474J
B32656A0474J000
B32656A0474J000-ND
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32656A474J
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±5% Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 5% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:0.47µF