B32656S1474K562
Onderdeel nummer:
B32656S1474K562
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 1.7KVDC QC TERM
Data papier:
B32656S1474K562.pdf
Invoering
Kopen B32656S1474K562 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1700V (1.7kV)
Nominale spanning - AC:750V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
Serie:B32656S
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Rectangular Box
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32656S1474K562
Afstand tussen de draden:0.795" (20.20mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Kenmerken:Low ESL
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±10% Film Capacitor 750V 1700V (1.7kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 1.7KVDC QC TERM
Capaciteit:0.47µF