Kopen B32676E6405K met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 630V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 350V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm) |
| Serie: | B32676 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-2970 B32676E6405K000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32676E6405K |
| Afstand tussen de draden: | 1.476" (37.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.122" (28.50mm) |
| Kenmerken: | Long Life |
| Uitgebreide beschrijving: | 4µF ±10% Film Capacitor 350V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 4UF 10% 630VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 4µF |