Kopen B32916A4474M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 440V |
| Tolerantie: | ±20% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | B32916 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-4006 B32916A4474M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 110°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32916A4474M |
| Afstand tussen de draden: | 1.476" (37.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | X1 Safety Rated |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.47µF ±20% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.47UF 20% 440VAC RAD |
| Capaciteit: | 0.47µF |