B32922C3154K189
B32922C3154K189
Onderdeel nummer:
B32922C3154K189
Beschrijving:
CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Data papier:
B32922C3154K189.pdf
Invoering
Kopen B32922C3154K189 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:305V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, B32922
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-4934-2
B32922C3154K189-ND
Temperatuur:-40°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32922C3154K189
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.15µF ±10% Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP)
Beschrijving:CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Capaciteit:0.15µF