Kopen B32926A4825M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 350V |
| Tolerantie: | ±20% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | B32926 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-75422 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 110°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32926A4825M |
| Afstand tussen de draden: | 1.476" (37.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.772" (45.00mm) |
| Kenmerken: | X2 Safety Rated |
| Uitgebreide beschrijving: | 8.2µF ±20% Film Capacitor 350V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP) |
| Beschrijving: | CAP FILM 8.2UF 20% 350VAC RADIAL |
| Capaciteit: | 8.2µF |