Kopen B33364A3506J050 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 370V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | Quick Connect, Disconnect |
| Size / Dimension: | 2.756" L x 1.772" W (70.00mm x 45.00mm) |
| Serie: | CBB66 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 495-4332 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 70°C |
| montage Type: | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B33364A3506J050 |
| Afstand tussen de draden: | 0.787" (20.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 4.016" (102.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 50µF ±5% Film Capacitor 370V Polypropylene (PP) Radial, Can |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP) |
| Beschrijving: | CAP FILM 50UF 5% 370VAC QC TERM |
| Capaciteit: | 50µF |
| toepassingen: | Motor Run |
| Email: | [email protected] |